Eskisehir Göstergeç

Göstergeç Sistemleri eskisehirgostergec.com Hayatı Kolaylaştıran Göstergeç Sistemi

Göstergeç Sistemi kullanım kolaylığından dolayı apartman girişleri, işyerleri, büro kapıları ve kullanımın sık olduğu kapılarda klasik anahtar sisteminin yerini almış ve kullanıcısının tercihi haline geliştir.

Göstergeç sisteminin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın

Göstergeç Fiyatları
Parmak İzli Kapı Kilitleri eskisehirgostergec.com Parmak İzi Okuyuculu Kilit

Hayatı kolaylaştıran sistemler diyede bilinen parmak izli kapı kilit sistemleri klasik anahtar sistemi güvenliğine göre yüksek güvenlikli swap sensörleri sayesinde anahtar sisteminden daha fazla güven sağlayarak müşterilerimizin güvenini kazanmış, ahşap kapı , çelik kapılar ve ofis kapılarında kullanılan son sistem kapı kilitleme sistemleri adını almıştır.

Desi ütopic parmak izli kapı kilit sistemi için detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Göstergeç Fiyatları
Kale X10 Kapı Kilidi Kale X10 Kilit

Hayatı kolaylaştıran sistemler diyede bilinen kapı kilit sistemlerinden biride anahtarsız geçişli kumandalı kapı kilitleri kapılarınızı anahtar yerine uzaktan kumanda ile açmanızı sağlar. Akıllı kilit sistemi diyede bilinen Kale x10 Kapı kilitleri ahşap ve çelik kapılarda, silindirli sistem kilitlerin tümünde uygulanır.

Kale x10 uzakdan kumandalı kilit sistemi için fiyat alabilirsiniz.

Kale x10 uzakdan kumandalı kilit sistemi için fiyat alabilirsiniz.

Türkiye Geneli Kargo İle Ürün Gönderilir

Hayatı kolaylaştıran sistemlerden Göstergeç Sistemi, Parmak Okutmalı Kapı Kilit Sistemleri ve X10 Kumandalı Kapı Kilit Sİstemlerini Firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ürün satışı yaptıgımız iller ise; Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak

Göstergeç Fiyatı Alınız

Göstergeç Manyetik Anahtar Kumanda

Manyetik Kartlı Manyetik Anahtarlıklı Uzakdan Kumandalı Göstergeç Sistemi

Daima geçiş sağlayan anahtarsız kartlı geçiş göstergeç sistemi, apartman ve binalarda göstergeç anahtarlık ve manyetik kart ile çalışabilmektedir. Göstergeç kapı anahtar Sistemi, akıllı kilit sistemleri diyede bilinen bu sistemlere ilave olarak kumandalı geçiş sistemi de eklenmiştir. Göstergeç Fiyatları ve kumandalı göstergeç fiyatları için firmamızla iletişim geçebilirsiniz.

Göstergeç Sistem Enerji Kaynağı

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + - ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

Toptan ve perakende olarak ürün satışımız vardır. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Göstergeç fiyatları için ve proximity manyetik anahtar ve manyetik kart ihtiyacınız için iletişim telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kale X10 Kumandalı Kapı Kilidi

Kale x10 kumandalı kapı kilidi ahşap ve çelik kapılar için ayrı ölçülerde olmak üzere tüm silindirli kapılarda kullanılabilmektedir. Kumandaları sayesinde kapı kilitlerinizi anahtarsız bir şekilde açmanızı sağlar. Sistemin içinden 2 adet uzakdan kumanda ile birlikde 5 adet bilyalı anahtarı çıkmaktadır. İstenildiği taktirde kumanda yedekleme ve çoğaltma yapılabilmektedir.

Kale x10 serisinin kapılar için tasarladığı uzaktan kumandalı akıllı kilit sisteminde sarı ve saten renklerde kilit seçenekleride mevcuttur.

Eskişehir Göstergeç olarak eskişehirde anahtarcı çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımızla eskişehir geneli ev çilingir, oto çilingir, çelik kapı çilingir ve para kasası açma, acil ve 7-24 anahtarcı çilingir hizmetleri yanında oto anahtarı, elektronik çipli immobilizer yedek anahtar yapımı, oto kumanda kasası oto kumanda kasası ve oto anahtar kapları, garaj, oto, kepenk ve bariyerlerin uzakdan kumandalarını kopyalama, hırsızlık olayları için hırsızın açamadığı sistem escan pro kilit sistemleri ve hırsız alarmları ile ev işyeri alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Eskişehirde kumanda satışı ve kumanda yedekleme işide yapmaktayız. Oto kumandası, garaj kumandası, kepenk kumandaları ve bariyerlerin uzakdan kumandaları, Nice kumanda, Nice smilo kumanda, bft kumanda, scorpion kumanda,remco kumanda ve nees kumanda ihtiyacınızda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Manyetik Anahtarlık Kart Kopyalama