Eskisehir Göstergeç

Göstergeç Sisteminin Avantajları

Göstergeç Firmaları Eskişehir Göstergeç Sistemi Fiyatları
 • Birden fazla anahtar taşıma zorunlulugu ortadan kalkar
 • Kötü hava koşullarında anahtar arama zorluğunu ortadan kaldırır.
 • Karanlık ortamlarda anahtarı kilide sokmaya çalışmaktan kurtarır.
 • Anahtar teslim edilemeyecek küçük çocuklarınızın okul dönüşlerinde zile de yetişemiyorsa kapıda kalma riskini ortadan kaldırır.
 • Şifreli kapılarda şifre hatırlanmasına gerek kalmaz.
 • Apartman kapılarının açık bırakılmasının önlenmesi tüm güvenlik ve açma sistemleri ile paralel çalışabilme özelliğine sahip olması
 • Yüksek hafıza kapasitesi ile kat ve daire sayısı yoğun binalarda kullanım avantajı
 • Bina girişi ve çıkışı için çift yönlü kullanım
 • Tek göstergeç ile kodlaması yapılan tüm kapıları açabilme
 • Göstergeçin 10-15 cm etki alanı ile cüzdanınızdan çıkartmadan kapıyı açabilirsiniz.
Kargo İle Ürün Gönderilir
 • Apartman girişleri için göstergeç sistemi
 • İş merkezlerine kartlı göstergeç sistemi
 • Dershanelerde göster geç sistemleri
 • Dairelerde kartlı giriş göstergeç sistemi
 • Resmi dairelerde göstergeç sistemleri
 • Apart kapılarına göstergeç sistemi
 • Büro kapıları için göster geç
 • Ögrenci yurtlarında giriş çıkış kartlı göstergeç sistemi
 • Hastenelerde ve bir çok resmi kurumların sık kullanılan kapılarında personel giriş çıkışlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olması ile birlikde klasik anahtar sistemine görede manyetik anahtar ve manyetik kartların kullanımı daha kolaydır.
Eskişehir Göstergeç Sistemi Fiyatları

Kartlı geçiş sistemi, proximty manyetik anahtarlı göstergeç sistemi, kale kumandalı x10 kapı kilit sistemi ve desi parmak okutmalı kapı kilit sistemlerinin satışını yapmaktayız. Ürün ihtiyacınızda firmamızı arayabilirsiniz. Ürün satışı yaptığımız iller ise; Adanada Göstergeç Sistemleri, Adıyamanda Göstergeç, Afyonkarahisarda Göster geç, Göstergeç Ağrıda , Amasyada Göster geç, Ankarada Göstergeç, Antalyada Göstergeç, Artvinde Göster geç, Aydında Göstergeç Sistemi, Balıkesirde Göster geç, Bilecikde Göstergeç, Bingölde Göstergeç, Bitlisde Göstergeç, Boluda Göstergeç Fiyatları, Burdurda Göstergeç, Bursada Göstergeç, Çanakkalede Göstergeç, Çankırıda Göstergeç Sistemleri, Çorumda Göstergeç, Denizlide Göstergeç, Diyarbakırda Göstergeç, Edirnede Göster geç, Elazığda Göstergeç Fiyatları, Erzincanda Göstergeç, Erzurumda Göstergeç Fiyatları, Eskişehirde Göstergeç, Gaziantepde Göstergeç Sistemi, Giresunda Göstergeç, Gümüşhanede Göstergeç, Hakkaride Göstergeç, Hatayda Göstergeç Sistemi, Ispartada Göstergeç, İçelde Göster geç, İstanbulda Göster geç Fiyatları, İzmirde Göstergeç Sistemleri, Karsda Göstergeç, Kastamonuda Göstergeç, Kayseride Göstergeç, Kırklarelinde Göster geç, Kırşehirde Göstergeç, Kocaelinde Göstergeç, Konyada Göstergeç Fiyatları, Kütahyada Göstergeç Fiyatları, Malatyada Göstergeç, Manisada Göster geç, Kahramanmaraşda Göstergeç Göster geç, Mardinde Göster geç, Mersinde Göster geç Sistemi Fiyatları, Muğlada Göster geç, Muşda Göstergeç, Nevşehirde Göstergeç Sistemleri, Niğdede Göstergeç Sistemi, Orduda Göster geç, Rizede Göstergeç, Sakaryada Göstergeç, Samsunda Göstergeç, Siirtde Göster geç Fiyatları, Sinopda Göstergeç, Sivasda Göstergeç, Tekirdağda Göster geç, Tokatda Göstergeç Sistemi, Trabzonda Göstergeç Sistemleri, Tuncelide Göster geç, Urfada Göster geç, Uşakda Göstergeç Sistemleri, Vanda Göstergeç, Yozgatta Göstergeç Fiyatları, Zonguldakta Göster geç

Göstergeç Fiyatları

Göstergeç Fiyatı Alınız

Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Göstergeç Sistemi Escan Anahtar'da Göstergeç Sistem Enerji Kaynağı

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + - ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

Toptan ve perakende olarak ürün satışımız vardır. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Göstergeç fiyatları için ve proximity manyetik anahtar ve manyetik kart ihtiyacınız için iletişim telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kale X10 Kumandalı Kapı Kilidi

Kale x10 kumandalı kapı kilidi ahşap ve çelik kapılar için ayrı ölçülerde olmak üzere tüm silindirli kapılarda kullanılabilmektedir. Kumandaları sayesinde kapı kilitlerinizi anahtarsız bir şekilde açmanızı sağlar. Sistemin içinden 2 adet uzakdan kumanda ile birlikde 5 adet bilyalı anahtarı çıkmaktadır. İstenildiği taktirde kumanda yedekleme ve çoğaltma yapılabilmektedir.

Kale x10 serisinin kapılar için tasarladığı uzaktan kumandalı akıllı kilit sisteminde sarı ve saten renklerde kilit seçenekleride mevcuttur.

Eskişehir Göstergeç olarak eskişehirde anahtarcı çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımızla eskişehir geneli ev çilingir, oto çilingir, çelik kapı çilingir ve para kasası açma, acil ve 7-24 anahtarcı çilingir hizmetleri yanında oto anahtarı, elektronik çipli immobilizer yedek anahtar yapımı, oto kumanda kasası oto kumanda kasası ve oto anahtar kapları, garaj, oto, kepenk ve bariyerlerin uzaktan kumandalarını kopyalama, nice kumanda, nees kumanda, bft kumanda, nice flors kumanda, desi kumanda, hırsızlık olayları için hırsızın açamadığı sistem escan pro kilit sistemleri ve hırsız alarmları ile ev işyeri alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.