Eskisehir Göstergeç

Hayatı Kolaylaştıran Sistemler GÖSTERGEÇ

Göstergeç Sistemi

Göstergeç sistemi günümüzde insanların günlük hayatta hayatını kolaylaştırmak amaçlı olarak üretilmiş olup apartman kapı girişleri, site kapıları, iş yerleri, herhangibir kuruluşda çalışan ve yetki verilmiş olan personellerin istenilen bölümlere giriş ve çıkışında kolaylık sağlamasıdır. Göstergeç sistemi klasik anahtar sistemine göre kullanımı daha kolay ve konforlu olduğu içinde başta büyükşehirler olmakla birlikde istanbul, ankara, izmir, bursa, kayseri, konya, antalya, sakarya, samsun eskişehir gibi illerde kullanıcısına sunulmuş ve rabet görmüştür. Sistemin kullanıcıya kazndırdığı özelliklerden bazıları ise elektrikli kilidi olan tüm apartman ve site giriş kapıları ve ofis, büro kapılarına monte edilebilme özelliğidir. Kullanıcısının bir çok anahtarı taşımasına gerek kalmadan bir tek manyetik kart veya manyetik anahtar sayesinde birden fazla kapıdan giriş ve çıkış için kullanılmasıdır.

Göster geç Sistemi

GÖSTERGEÇ SİSTEMİ DIŞINDA FİRMAMIZDAN HAYATINIZDA KULLANIMI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ÜRETİLMİŞ OLAN DİĞER ÜRÜNLERİDE TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

Ahşap ve Çelik Kapılara Parmak İzli Kilit Sistemi ((DESİ ÜTOPİC))

Parmak İzi Okuyuculu Kilit

Tüm Silindir Barelli Ahşap ve Çelik Kapılarda kullanılabilen bu sistem Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri tarafından üretilmiş olup siz kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Sistem anahtarlada kullanıma açık olarak tutulmakla birlikde yetki verdiğiniz kişi adedince kapılarınızın sadece o kişiler tarafından anahtarsız olarak parmak izi ile açılmasını sağlar. Parmak izi sistemine 3 adet master parmak olmak üzere 99 adet parmak izi tanıtılabilmektedir. Elektrik bağlantısına gerek kalmadan sistemin içerisinde bulunan kalem piller ile ortalama olarak 5,000 tam açma ve kapama yapabilmektedir. Üzerinde bulunan hassas swap sensörleri sayesinde parmak izi tanıma yaparak klasik anahtar sisteminden daha fazla güven vermektedir.

Manyetik Kart Anahtar Kopyalama

Göstergeç Fiyatı Alınız

Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Göstergeç Sistem Enerji Kaynağı

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + - ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

Toptan ve perakende olarak ürün satışımız vardır. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Göstergeç fiyatları için ve proximity manyetik anahtar ve manyetik kart ihtiyacınız için iletişim telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kale X10 Kumandalı Kapı Kilidi

Kale x10 kumandalı kapı kilidi ahşap ve çelik kapılar için ayrı ölçülerde olmak üzere tüm silindirli kapılarda kullanılabilmektedir. Kumandaları sayesinde kapı kilitlerinizi anahtarsız bir şekilde açmanızı sağlar. Sistemin içinden 2 adet uzakdan kumanda ile birlikde 5 adet bilyalı anahtarı çıkmaktadır. İstenildiği taktirde kumanda yedekleme ve çoğaltma yapılabilmektedir.

Kale x10 serisinin kapılar için tasarladığı uzaktan kumandalı akıllı kilit sisteminde sarı ve saten renklerde kilit seçenekleride mevcuttur.

Eskişehir Göstergeç olarak eskişehirde anahtarcı çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımızla eskişehir geneli ev çilingir, oto çilingir, çelik kapı çilingir ve para kasası açma, acil ve 7-24 anahtarcı çilingir hizmetleri yanında oto anahtarı, elektronik çipli immobilizer yedek anahtar yapımı, oto kumanda kasası oto kumanda kasası ve oto anahtar kapları, garaj, oto, kepenk ve bariyerlerin uzakdan kumandalarını kopyalama, hırsızlık olayları için hırsızın açamadığı sistem escan pro kilit sistemleri ve hırsız alarmları ile ev işyeri alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Eskişehirde kumanda satışı ve kumanda yedekleme işide yapmaktayız. Oto kumandası, garaj kumandası, kepenk kumandaları ve bariyerlerin uzakdan kumandaları, Nice kumanda, Nice smilo kumanda, bft kumanda, scorpion kumanda ve nees kumanda ihtiyacınızda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.