Eskisehir Göstergeç

Göstergeç Kullanım Alanları

Göstergeç Firmaları Eskişehir Göstergeç Sistemi Fiyatları
 • Göstergeç sistemi ve akıllı geçiş sistemleri geneklikle binalarda ve sitelerde kullanılmaktadır. Site ve apartmanlar için anahtarsız otomatik geçis sistemidir. Eskişehir göstergeç olarak apartman girişleri ve site girişlerine eskişehirde göstergeç sistemi kurulumu yapmaktayız.
 • Manyetik kartlı geçiş sistemi, göstergeç sistemi, temazsız kart sistemi apartman girişi, bina girişlerinin yanısıra şirketler ve ofislerde yetkili kart ve anahtarı olan kişilerin kullanımına sunulmuştur. Yetki verilmeyen hiçbir manyetik anahtarlar ve kartlar sistemi açmaz.
 • Göstergeç sistemleri aynı zamanda fabrika kapı geçiş sistemleri ile fabrika sahalarında kapı geçiş sistemleri olarakda uygulanabilir. Böylelikle Üretim yapılabilen imalathene ve fabrikalarda geçişine izin verilen yani yetkilendirilen kişilerin göstergeç sistemi ile birçok kapıdan anahtarsız olarak rahatlıkla geçiş yapmasını sağlamış olur.
 • Kartlı geçiş ve göstergeç sistemi elektrikli kapı kilidi olan tüm kapılarda kullanılabilir.
 • Klasik anahtar kulanımına alternatif olarak üretilen manyetik anahtarlar, girilmek istenilen kapıya gösterilmesi halinde kapıyı otomatik olarak kullanıcıya açar. Programlanmamıs, yetkilendirilmemiş olan hiçbir manyetik anahtar kapıyı açmaz. Okuyucu pil değiştirmeden ve bakım yapmadan yıllarca çalışabilir. Anahtar okuyucudan aldığı manyetik enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek çalışır. Sistemler her iki yönde de yani kapi giriş veya çıkışlarında da okuma yapmaya uygundur. Manyetik anahtarlar okuyucuya yaklaştırılmadıkça sürekli pasif konumdadır. Göstergeç fiyatları günümüzde markadan markaya değişmekte olup göstergeç sistemi, daima geçiş kartlı geçiş sistemlerinin yerli üretim ve garantili olan sistemleri yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.
Kargo İle Ürün Gönderilir
 • Apartman girişleri için göstergeç sistemi
 • İş merkezlerine kartlı göstergeç sistemi
 • Dershanelerde göster geç sistemleri
 • Dairelerde kartlı giriş göstergeç sistemi
 • Resmi dairelerde göstergeç sistemleri
 • Apart kapılarına göstergeç sistemi
 • Büro kapıları için göster geç
 • Ögrenci yurtlarında giriş çıkış kartlı göstergeç sistemi
 • Hastenelerde ve bir çok resmi kurumların sık kullanılan kapılarında personel giriş çıkışlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olması ile birlikde klasik anahtar sistemine görede manyetik anahtar ve manyetik kartların kullanımı daha kolaydır.
 • Birden fazla anahtar taşıma zorunlulugu ortadan kalkar
 • Kötü hava koşullarında anahtar arama zorluğunu ortadan kaldırır.
 • Karanlık ortamlarda anahtarı kilide sokmaya çalışmaktan kurtarır.
 • Anahtar teslim edilemeyecek küçük çocuklarınızın okul dönüşlerinde zile de yetişemiyorsa kapıda kalma riskini ortadan kaldırır.
 • Şifreli kapılarda şifre hatırlanmasına gerek kalmaz.
 • Apartman kapılarının açık bırakılmasının önlenmesi tüm güvenlik ve açma sistemleri ile paralel çalışabilme özelliğine sahip olması
 • Yüksek hafıza kapasitesi ile kat ve daire sayısı yoğun binalarda kullanım avantajı
 • Bina girişi ve çıkışı için çift yönlü kullanım
 • Tek göstergeç ile kodlaması yapılan tüm kapıları açabilme
 • Göstergeçin 10-15 cm etki alanı ile cüzdanınızdan çıkartmadan kapıyı açabilirsiniz.
Eskişehir Göstergeç Sistemi Fiyatları

Kartlı geçiş sistemi, proximty manyetik anahtarlı göstergeç sistemi, kale kumandalı x10 kapı kilit sistemi ve desi parmak okutmalı kapı kilit sistemlerinin satışını yapmaktayız. Ürün ihtiyacınızda firmamızı arayabilirsiniz. Ürün satışı yaptığımız iller ise; Adana Göstergeç, Adıyaman Göstergeç, Afyonkarahisar Göstergeç, Ağrı, Amasya Göstergeç, Ankara Göstergeç, Antalya Göstergeç, Artvin Göstergeç, Aydın Göstergeç, Balıkesir Göstergeç, Bilecik Göstergeç, Bingöl Göstergeç, Bitlis, Bolu Göstergeç, Burdur Göstergeç, Bursa Göstergeç, Çanakkale Göstergeç, Çankırı Göstergeç, Çorum Göstergeç, Denizli Göstergeç, Diyarbakır, Edirne Göstergeç, Elazığ, Erzincan Göstergeç, Erzurum Göstergeç, Eskişehir Göstergeç, Gaziantep Göstergeç, Giresun Göstergeç, Gümüşhane Göstergeç, Hakkari, Hatay Göstergeç, Isparta Göstergeç, İçel Göstergeç, İstanbul Göstergeç, İzmir Göstergeç, Kars, Kastamonu Göstergeç, Kayseri Göstergeç, Kırklareli Göstergeç, Kırşehir Göstergeç, Kocaeli Göstergeç, Konya Göstergeç, Kütahya Göstergeç, Malatya Göstergeç, Manisa Göstergeç, KahramanMaraş, Mardin, Mersin Göstergeç, Muğla Göstergeç, Muş, Nevşehir, Niğde Göstergeç, Ordu, Rize Göstergeç, Sakarya Göstergeç, Samsun Göstergeç, Siirt, Sinop, Sivas Göstergeç, Tekirdağ Göstergeç, Tokat, Trabzon Göstergeç, Tunceli, Urfa, Uşak Göstergeç, Van, Yozgat Göstergeç, Zonguldak Göstergeç

Göstergeç Fiyatları Göstergeç

Göstergeç Fiyatı Alınız

Türkiye Geneli Kargo İle Ürün Gönderilir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Göstergeç Manyetik Anahtar Kumanda

Manyetik Kartlı Manyetik Anahtarlıklı Uzakdan Kumandalı Göstergeç Sistemi

Daima geçiş sağlayan anahtarsız kartlı geçiş göstergeç sistemi, apartman ve binalarda göstergeç anahtarlık ve manyetik kart ile çalışabilmektedir. Göstergeç kapı anahtar Sistemi, akıllı kilit sistemleri diyede bilinen bu sistemlere ilave olarak kumandalı geçiş sistemi de eklenmiştir. Göstergeç Fiyatları ve kumandalı göstergeç fiyatları için firmamızla iletişim geçebilirsiniz.

Göstergeç Sistem Enerji Kaynağı

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + - ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

Toptan ve perakende olarak ürün satışımız vardır. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Göstergeç fiyatları için ve proximity manyetik anahtar ve manyetik kart ihtiyacınız için iletişim telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kale X10 Kumandalı Kapı Kilidi

Kale x10 kumandalı kapı kilidi ahşap ve çelik kapılar için ayrı ölçülerde olmak üzere tüm silindirli kapılarda kullanılabilmektedir. Kumandaları sayesinde kapı kilitlerinizi anahtarsız bir şekilde açmanızı sağlar. Sistemin içinden 2 adet uzakdan kumanda ile birlikde 5 adet bilyalı anahtarı çıkmaktadır. İstenildiği taktirde kumanda yedekleme ve çoğaltma yapılabilmektedir.

Kale x10 serisinin kapılar için tasarladığı uzaktan kumandalı akıllı kilit sisteminde sarı ve saten renklerde kilit seçenekleride mevcuttur.

Eskişehir Göstergeç olarak eskişehirde anahtarcı çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımızla eskişehir geneli ev çilingir, oto çilingir, çelik kapı çilingir ve para kasası açma, acil ve 7-24 anahtarcı çilingir hizmetleri yanında oto anahtarı, elektronik çipli immobilizer yedek anahtar yapımı, oto kumanda kasası oto kumanda kasası ve oto anahtar kapları, garaj, oto, kepenk ve bariyerlerin uzaktan kumandalarını kopyalama, nice kumanda, nees kumanda, bft kumanda, nice flors kumanda, desi kumanda, hırsızlık olayları için hırsızın açamadığı sistem escan pro kilit sistemleri ve hırsız alarmları ile ev işyeri alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.