Eskisehir Göstergeç

Göstergeç Fiyatları Eskisehirgostergec.com 'da

Göstergeç Sistemi Fiyatları

Manyetik Kart Satış Fiyatları

Göstergeç Kart Satış Fiyatları

Kartlı geçiş göstergeç sisteminin manyetik kartlarıdır. Master kart ile sisteme tanıtılarak göstergeç sisteminde kartlı geçiş sağlanmış olunur. Master kart ile yetkilendirilmemiş hiç bir kart sistemi çalıştıramaz ve pasif durumdadır. Manyetik kart satış fiyatlarımız aşağıdaki gibidir

 • 1 - 50 adet kart alımlarında manyetik kart fiyatı 3.75 tl
 • 51 - 150 adet kart alımlarında manyetik kart fiyatı 3.50 tl
 • 151 - 250 adet kart alımlarında manyetik kart fiyatı 3.25 tl
 • 251 ve sonrası kart alımlarında manyetik kart fiyatı görüşülür

Kartlı geçiş göstergeç manyetik kart fiyatları ve ürünleri hakkında telefonlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Manyetik Anahtar Satış Fiyatları

Göstergeç Anahtar Satış Fiyatları

Göstergeç sisteminde kullanılan manyetik anahtardır. Göstergeç sistemine master card ile tanıtılarak sistemde kullanılır hale getirilebilir. Göstergecin takıldığı kapılarda okuyucu cihaza yaklaştırıldığında kullanıcısına kapıyı açar. Göstergeç anahtar satış fiyatlarımız aşağıdaki gibidir

 • 1 - 50 adet anahtarlık alımlarında manyetik anahtar fiyatı 3.50 tl
 • 51 - 150 adet anahtarlık alımlarında manyetik anahtar fiyatı 3.25 tl
 • 151 - 250 adet anahtarlık alımlarında manyetik anahtar fiyatı 3.00 tl
 • 251 ve sonrası anahtarlık alımlarında manyetik anahtar fiyatı görüşülür

Göstergeç anahtar fiyatları, manyetik anahtar ve ürünler hakkında telefonlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Göstergeç Sistemi Satış Fiyatları

Göstergeç Fiyatları

Adaptörlü göstergeç sistemidir. Kolay montaj ve kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ürün içerigi olarak 1 ad. Göstergeç manyetik okuyucu + 1 ad. sistem enerji kaynagı (adaptör) + 1 ad. master card + 1 ad. manyetik anahtar bulunmaktadır.

 • 1 - 5 adet adaptörlü göstergeç sistemi satış fiyatı 135.00 tl
 • 6 - 10 adet adaptörlü göstergeç sistemi satış fiyatı 125.00 tl
 • 11 - 15 adet adaptörlü göstergeç sistemi satış fiyatı 115.00 tl
 • 16 adet ve üzeri adaptörlü göstergeç sistemi için satış fiyatı görüşülür

Göstergeç sistemi fiyatları, manyetik anahtar, kart ve ürünler hakkında telefonlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Göstergeç Elektrik Bağlantı Şeması Göstergeç sistemi bağlantı şemasıdır. Kolay montaj imkanı sunan bu sistem 220 V enerjiden sistem enerji kaynağı soketine bağlantı yapılarak adaptöre enerjisi sağlanmış olur. Enerji kaynağı kendi içerisinde kapı kilidi ve okuyucuya 12 V enerjiyi sağlar. Göstergeç montajı için yapmanız gereken sadece kapı kilidinden gelen 2 ucu adaptördeki kilit soket yuvasına, manyetik okuyucudan gelen ucu ise okuyucu soket yuvasına takmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde göstergeç elektrik bağlantısını tamamlamış olursunuz.

Akülü Göstergeç Satış Fiyatları

Akülü Göstergeç Satış Fiyatları

Elektrik kesintisi için üretilmiş olan akülü göstergeç sistemidir. Elektrik kesildiği zamanlarda içindeki akü sayesinse sisteme kullanıma göre ortalama 4 saat enerji sağlamaktadır. Ürün içerigi olarak 1 ad. Göstergeç manyetik okuyucu + 1 ad. akülü sistem enerji kaynagı + 1 ad. master card + 1 ad. manyetik anahtar bulunmaktadır.

 • 1 - 5 adet Akülü göstergeç sistemi satış fiyatı 235.00 tl
 • 6 - 10 adet Akülü göstergeç sistemi satış fiyatı 225.00 tl
 • 11 - 15 adet Akülü göstergeç sistemi satış fiyatı 215.00 tl
 • 16 adet ve üzeri Akülü göstergeç sistemi için satış fiyatı görüşülür

Akülü göstergeç sistemi fiyatları, manyetik anahtar, kart ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Göstergeç Fiyatı Alınız

Türkiye Geneli Kargo İle Ürün Gönderilir Eskişehir Göstergeç Göstergeç Manyetik Anahtar Kumanda

Manyetik Kartlı Manyetik Anahtarlıklı Uzakdan Kumandalı Göstergeç Sistemi

Daima geçiş sağlayan anahtarsız kartlı geçiş göstergeç sistemi, apartman ve binalarda göstergeç anahtarlık ve manyetik kart ile çalışabilmektedir. Göstergeç kapı anahtar Sistemi, akıllı kilit sistemleri diyede bilinen bu sistemlere ilave olarak kumandalı geçiş sistemi de eklenmiştir. Göstergeç Fiyatları ve kumandalı göstergeç fiyatları için firmamızla iletişim geçebilirsiniz.

Göstergeç Sistem Enerji Kaynağı

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + - ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

Toptan ve perakende olarak ürün satışımız vardır. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Göstergeç fiyatları için ve proximity manyetik anahtar ve manyetik kart ihtiyacınız için iletişim telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kale X10 Kumandalı Kapı Kilidi

Kale x10 kumandalı kapı kilidi ahşap ve çelik kapılar için ayrı ölçülerde olmak üzere tüm silindirli kapılarda kullanılabilmektedir. Kumandaları sayesinde kapı kilitlerinizi anahtarsız bir şekilde açmanızı sağlar. Sistemin içinden 2 adet uzakdan kumanda ile birlikde 5 adet bilyalı anahtarı çıkmaktadır. İstenildiği taktirde kumanda yedekleme ve çoğaltma yapılabilmektedir.

Kale x10 serisinin kapılar için tasarladığı uzaktan kumandalı akıllı kilit sisteminde sarı ve saten renklerde kilit seçenekleride mevcuttur.

Eskişehir Göstergeç olarak eskişehirde anahtarcı çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımızla eskişehir geneli ev çilingir, oto çilingir, çelik kapı çilingir ve para kasası açma, acil ve 7-24 anahtarcı çilingir hizmetleri yanında oto anahtarı, elektronik çipli immobilizer yedek anahtar yapımı, oto kumanda kasası oto kumanda kasası ve oto anahtar kapları, garaj, oto, kepenk ve bariyerlerin uzaktan kumandalarını kopyalama, nice kumanda, nees kumanda, bft kumanda, nice flors kumanda, desi kumanda, hırsızlık olayları için hırsızın açamadığı sistem escan pro kilit sistemleri ve hırsız alarmları ile ev işyeri alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.