Eskisehir Göstergeç

Göstergeç Bağlantı Resmi

Akülü Sistem Bağlantı ŞemasıElektrikli kilitlerinin bulunduğu kapılarda uygulanan göstergeç sisteminin bağlantı şema resmidir. Sistem tüm kapılarda aynı mantıkla çalışmaktadır. Sisteme master kart ile tanıştırılmış olan manyetik kartlar ve anahtarlar sayesinde okuyucuya gelen sinyal elektrikli kapı kilidine gönderilerek kapı kilidi bobininin tetiklenmesini sağlar ve kilidin açılmasına olanak tanır. Böylelikle anahtarsız geçiş sistemi manyetik anahtarlı sistem çalışmış ve bu sayede kullanıcısına kapıyı açmış olur.

Göstergeç sisteminin kurulumu ve montajı resimde gösterildiği gibi olmalıdır. Sistem enerji kaynağının üzerindeki bağlantı ekipmanları sayesinde, manyetik okuyucunun soket girişleri resimdeki gibi soket yuvasına, elektrikli kapı kilidi veya basaç kilidinden gelen 2 ucun girişi sistemin üzerinde bulunan kilit soket yuvasına bağlayarak sistemi kurmuş olursunuz. Sisteme enerji ise 220 V piriz veya bogat kapagından alınıp adaptörün enerji giriş kısmındaki soket yuvasına otutturulur. Adaptör burada 220V enerjiyi kendi içerisinde 12V 'a düşürerek manyetik okuyucuya ve elektrikli kapı kilidine göndermek üzere kopyalanmış olan manyetik anahtarlardan sinyal gelmesini bekler. Gelen sinyalle beraber olarak elektrikli kapı veya basaç kilit açılmış olur.

Göstergeç Bağlantı Şeması (Akülü Sistem )

Akülü Sistem Bağlantı Şeması Akülü olarak dizayn edilmiş olan göstergeç sistemi elektrik bağlantısı normal okuyucu göstergeç sistemi elektrik bağlantılarından farksızdır. Sistem için geliştirilmiş olan bu ürün elektrik kesilmesi durumunda sistemin sürekliliğini sağlayarak göstergecin elektrik kesintisinde de kullanılabilmesine olanak sağlar. Normal sistemlere göre enerji kaynağı giriş ve çıkışları aynıdır, içerisine ekstradan akü dahil edilmiştir. Bu şekilde manyetik okuyucu sistemleri elektrik kesilmesi durumunda da yaklaşık 4 saat kadar kullanım devamlılığını sağlamış olur. Eskişehir Göstergeç Sistemi Fiyatları

Göstergeç Fiyatı Alınız

Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Göstergeç Manyetik Anahtar Kumanda

Manyetik Kartlı Manyetik Anahtarlıklı Uzakdan Kumandalı Göstergeç Sistemi

Daima geçiş sağlayan anahtarsız kartlı geçiş göstergeç sistemi, apartman ve binalarda göstergeç anahtarlık ve manyetik kart ile çalışabilmektedir. Göstergeç kapı anahtar Sistemi, akıllı kilit sistemleri diyede bilinen bu sistemlere ilave olarak kumandalı geçiş sistemi de eklenmiştir. Göstergeç Fiyatları ve kumandalı göstergeç fiyatları için firmamızla iletişim geçebilirsiniz.

Göstergeç Sistem Enerji Kaynağı

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + - ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

Toptan ve perakende olarak ürün satışımız vardır. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Göstergeç fiyatları için ve proximity manyetik anahtar ve manyetik kart ihtiyacınız için iletişim telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kale X10 Kumandalı Kapı Kilidi

Kale x10 kumandalı kapı kilidi ahşap ve çelik kapılar için ayrı ölçülerde olmak üzere tüm silindirli kapılarda kullanılabilmektedir. Kumandaları sayesinde kapı kilitlerinizi anahtarsız bir şekilde açmanızı sağlar. Sistemin içinden 2 adet uzakdan kumanda ile birlikde 5 adet bilyalı anahtarı çıkmaktadır. İstenildiği taktirde kumanda yedekleme ve çoğaltma yapılabilmektedir.

Kale x10 serisinin kapılar için tasarladığı uzaktan kumandalı akıllı kilit sisteminde sarı ve saten renklerde kilit seçenekleride mevcuttur.

Eskişehir Göstergeç olarak eskişehirde anahtarcı çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımızla eskişehir geneli ev çilingir, oto çilingir, çelik kapı çilingir ve para kasası açma, acil ve 7-24 anahtarcı çilingir hizmetleri yanında oto anahtarı, elektronik çipli immobilizer yedek anahtar yapımı, oto kumanda kasası oto kumanda kasası ve oto anahtar kapları, garaj, oto, kepenk ve bariyerlerin uzakdan kumandalarını kopyalama, hırsızlık olayları için hırsızın açamadığı sistem escan pro kilit sistemleri ve hırsız alarmları ile ev işyeri alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.