Eskisehir Göstergeç

Referanslarımız

  • Eskişehir Gökmeydan Apart / Gökmeydan mh. faruk şükrü caddesi no: 3
  • Eskişehir Engin Apart / Yenibağlar mahallesi martı sokak no: 34
  • Eskişehir Özgür Apart / Bağlar mah. martı sokak no:25
  • Eskişehir Ersin Apart / Yenibağlar mah. martı sokak no:31
  • Eskişehir Cumhuriyet Apart / Akarbaşı Mh. Tevfik Türkmen Sokak No:19 (Akarbaşı Muhtarlığı yanı)
  • Nhr Mühendislik Batıkent Mahallesi / Batıkent mah. coşkun sokak no:3
  • Eskişehir Güvercin Sevenler ve Yetiştiriciler Derneği / Arifiye Mah. Yediler Sokak No:2
  • Eskişehir Çiğdem Evleri Sitesi (A blok - B blok)
  • Gökçe Apartmanı / Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:18 (Garanti Bankası - Akbank Üstü)
  • Sizlerde referanslarımızdaki anahtarsız geçiş, göstergeç sistemi kullanıcılarımız gibi anahtar kullanımına son vererek kolay ve pratik geçiş sağlayan manyetik kartlı ve göstergeç anahtarlı kilit sistemleri ile bina giriş ve çıkışlarında kullanım kolaylığı yaşayınız.

Tüm referanslarımızı görmek ve ayrıntılı bilgi almak için Tıklayınız

Göstergeç Fiyatı Alınız

Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Göstergeç Manyetik Anahtar Kumanda

Manyetik Kartlı Manyetik Anahtarlıklı Uzakdan Kumandalı Göstergeç Sistemi

Daima geçiş sağlayan anahtarsız kartlı geçiş göstergeç sistemi, apartman ve binalarda göstergeç anahtarlık ve manyetik kart ile çalışabilmektedir. Göstergeç kapı anahtar Sistemi, akıllı kilit sistemleri diyede bilinen bu sistemlere ilave olarak kumandalı geçiş sistemi de eklenmiştir. Göstergeç Fiyatları ve kumandalı göstergeç fiyatları için firmamızla iletişim geçebilirsiniz.

Göstergeç Sistem Enerji Kaynağı

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + - ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

Toptan ve perakende olarak ürün satışımız vardır. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Göstergeç fiyatları için ve proximity manyetik anahtar ve manyetik kart ihtiyacınız için iletişim telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kale X10 Kumandalı Kapı Kilidi

Kale x10 kumandalı kapı kilidi ahşap ve çelik kapılar için ayrı ölçülerde olmak üzere tüm silindirli kapılarda kullanılabilmektedir. Kumandaları sayesinde kapı kilitlerinizi anahtarsız bir şekilde açmanızı sağlar. Sistemin içinden 2 adet uzakdan kumanda ile birlikde 5 adet bilyalı anahtarı çıkmaktadır. İstenildiği taktirde kumanda yedekleme ve çoğaltma yapılabilmektedir.

Kale x10 serisinin kapılar için tasarladığı uzaktan kumandalı akıllı kilit sisteminde sarı ve saten renklerde kilit seçenekleride mevcuttur.

Eskişehir Göstergeç olarak eskişehirde anahtarcı çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımızla eskişehir geneli ev çilingir, oto çilingir, çelik kapı çilingir ve para kasası açma, acil ve 7-24 anahtarcı çilingir hizmetleri yanında oto anahtarı, elektronik çipli immobilizer yedek anahtar yapımı, oto kumanda kasası oto kumanda kasası ve oto anahtar kapları, garaj, oto, kepenk ve bariyerlerin uzakdan kumandalarını kopyalama, hırsızlık olayları için hırsızın açamadığı sistem escan pro kilit sistemleri ve hırsız alarmları ile ev işyeri alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Türkiye Geneli Kargo İle Ürün Gönderilir