Eskisehir Göstergeç

Göstergeç Kullanım Alanları ?

Göstergeç Kullanım AlanlarıGöstergeç istenilen tüm kapılara ve elektrikli kapı kilitlerinin tümüne takılabilir. Ancak daha çok tercih edilen toplu konut, site ve iş merkezleri gibi giriş çıkışı hızlandırılması gereken yerlere takılır. Göstergeç giriş ve çıkışlarda bekleme yapmadığı için çok tercih edilen ve giriş çıkışı hızlandıran elektrikli manyetik sistemdir. Manyetik anahtar ve manyetik kart ile çalışabilen bu sistem klasik anahtar sisteminin kullanımını rafa kaldırmıştır.

Göstergeç Sisteminin Kullanım Kolaylığını Sizde Bizlerle Beraber Yaşayınız.

                    ESCAN ANAHTAR KİLİT GÜVENLİK SİSTEMLERİ®

Aşağıda en çok kullanılan göstergeç kullanım yerleri belirtilmiştir.

  • Bina Giriş - Çıkışlarında Göstergeç Sistemi
  • Okul ve Dershanelerde Kartlı geçiş ve Göstergeç Sistemi
  • Hastaneler İçin Anahtarsız Manyetik Göstergeç Sistemi
  • Fabrikalar İçin Kartlı ve Göstergeç Anahtarlı Sistemler
  • Personel Giriş ve Çıkışlarında Göstergeç Sistemi
  • Yemekhane Giriş - Çıkışına Manyetik Göstergeç
  • Büro ve Ofis Kapıları İçin Göstergeç Kilitler

Göstergeçde Kampanyalı Fiyatları

Göstergeç Fiyatları 1

Göstergeç - Kartlı Geçiş Sistemi Ürün içeriği

Göstergeç Manyetik Anahtar ve Kart Okuyucu (1 Ad.)

Göstergeç Sistem enerji kaynağı 220-12V Adaptör (1 Ad.)

Göstergeç programlama yapabilen Master Card (1 Ad.)

Göstergeç Proxity Manyetik Anahtar (1 Ad.)

Ürün siparişi ve detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Toptan ve parekende göstergeç sistemi, manyetik proximty anahtar ve kart temin edilir.

Göstergeç Fiyatları 1

Göstergeç - Kartlı Geçiş Akülü Sistem Ürün içeriği

Göstergeç Manyetik Anahtar ve Kart Okuyucu (1 Ad.)

Elektrik Kesintisinde Akülü Sistem + Adaptör 220-12V (1 Ad.)

Göstergeç programlama yapabilen Master Card (1 Ad.)

Göstergeç Proxity Manyetik Anahtar (1 Ad.)

Elektrik kesintisinde'de kullanabileceğiniz ekülü sistem enerji kaynaklı göstergeç sistemini almak için ürün siparişi verirken belirtiniz. Detaylı bilgi için firmamızı arayınız. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Toptan ve parekende göstergeç sistemi, manyetik proximty anahtar ve kart temin edilir.

Göstergeç Ürün Satışı Yaptığımız Yerler

Göstergeç kartlı geçiş sistemi ve anahtarsız geçiş sağlayan pratik anahtarlı sistem olan (PROXİMYT) manyetik anahtarı ile geçiş sağlayan bu sistem kullanılan kapılarda personel giriş çıkışlarında ve bina giriş çıkışları için anahtar sistemine göre daha kolay ve kullanışlı hale gelmiştir. Bu yüzden göstergeç kartlı geçiş sistemi türkiye geneli kullanıcıları artmış ve gitgide yaygınlaşmıştır.

Türkiye geneli ürün satışı yaptıgımız iller ise; Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak

Konu Başlıkları

GÖSTER VE GEÇ, ANAHTARSIZ GEÇİŞ, TEMAZSIZ GEÇİŞ, ESCAN GÖSTERGEÇ GEÇİŞ, UZAKTAN KUMANDALI ANAHTARSIZ GEÇİŞ, ANAHTARSIZ BİNA GİRİŞ KİLİTLERİ, BİNALARA KARTLI GİRİŞ SİSTEMİ, ELEKTRONİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ, GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ, KARTLI GİRİŞ, KARTLI GEÇİŞ, KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ, KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, KARTLI GİRİŞ, KARTLI GİRİŞ SİSTEMLERİ, KARTLI SİSTEM, GÖSTERGEÇ, GÖSTER-GEÇ, ELEKTRONİK KAPI AÇMA SİSTEMİ, GÖSTERAÇ, MANYETİK ANAHTARLI KİLİT, ELEKTRİKLİ KAPI KİLİTLERİ, PARMAK İZLİ KAPI KİLİDİ, UZAKDAN KUMANDALI KİLİT, KALE X10 KAPI KİLİDİ, DESİ UTUPİC, PARMAK İZİ OKUYUCU

Göstergeç Kampanyalı Fiyatları

Göstergeç Fiyatı Alınız

Göstergeç Manyetik Anahtar Kumanda

Manyetik Kartlı Manyetik Anahtarlıklı Uzakdan Kumandalı Göstergeç Sistemi

Daima geçiş sağlayan anahtarsız kartlı geçiş göstergeç sistemi, apartman ve binalarda göstergeç anahtarlık ve manyetik kart ile çalışabilmektedir. Göstergeç kapı anahtar Sistemi, akıllı kilit sistemleri diyede bilinen bu sistemlere ilave olarak kumandalı geçiş sistemi de eklenmiştir. Göstergeç Fiyatları ve kumandalı göstergeç fiyatları için firmamızla iletişim geçebilirsiniz.

Kale X10 Kumandalı Kapı Kilidi

Kale x10 kumandalı kapı kilidi ahşap ve çelik kapılar için ayrı ölçülerde olmak üzere tüm silindirli kapılarda kullanılabilmektedir. Kumandaları sayesinde kapı kilitlerinizi anahtarsız bir şekilde açmanızı sağlar. Sistemin içinden 2 adet uzakdan kumanda ile birlikde 5 adet bilyalı anahtarı çıkmaktadır. İstenildiği taktirde kumanda yedekleme ve çoğaltma yapılabilmektedir.

Kale x10 serisinin kapılar için tasarladığı uzaktan kumandalı akıllı kilit sisteminde sarı ve saten renklerde kilit seçenekleride mevcuttur.

Eskişehir Göstergeç olarak eskişehirde anahtarcı çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımızla eskişehir geneli ev çilingir, oto çilingir, çelik kapı çilingir ve para kasası açma, acil ve 7-24 anahtarcı çilingir hizmetleri yanında oto anahtarı, elektronik çipli immobilizer yedek anahtar yapımı, oto kumanda kasası oto kumanda kasası ve oto anahtar kapları, garaj, oto, kepenk ve bariyerlerin uzakdan kumandalarını kopyalama, hırsızlık olayları için hırsızın açamadığı sistem escan pro kilit sistemleri ve hırsız alarmları ile ev işyeri alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Göstergeç Sistem Enerji Kaynağı

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + - ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

Toptan ve perakende olarak ürün satışımız vardır. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Göstergeç fiyatları için ve proximity manyetik anahtar ve manyetik kart ihtiyacınız için iletişim telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.