Eskisehir Göstergeç

Hayatı Kolaylaştıran Sistemler GÖSTERGEÇ

Göstergeçin Avantajları Nelerdir ?

  • Birden fazla anahtar taşıma zorunlulugu ortadan kalkar
  • Kötü hava koşullarında anahtar arama zorluğunu ortadan kaldırır.
  • Karanlıklık ortamlarda anahtarı kilide sokmaya çalışmaktan kurtarır.
  • Anahtar teslim edilemeyecek küçük çocuklarınızın okul dönüşlerinde zile de yetişemiyorsa kapıda kalma riskini ortadan kaldırır.
  • Şifreli kapılarda şifre hatırlanmasına gerek kalmaz.
  • Apartman kapılarının açık bırakılmasının önlenmesi tüm güvenlik ve açma sistemleri ile paralel çalışabilme özelliğine sahip olması
  • Yüksek hafıza kapasitesi ile kat ve daire sayısı yoğun binalarda kullanım avantajı
  • Bina girişi ve çıkışı için çift yönlü kullanım
  • Tek göstergeç ile kodlaması yapılan tüm kapıları açabilme
  • Göstergeçin 10-15 cm etki alanı ile cüzdanınızdan çıkartmadan kapıyı açabilirsiniz.

Bize Kazandırdıkları

Sisteme tanıştırılmış olan manyetik kart ve manyetik anahtarların hayatımızdaki yeri kullanılacak kapı adedince önemlidir. Daima geçiş sağlayan anahtarsız kartlı geçiş göstergeç sisteminin bir özelliğide anahtar kullanımını ortadan kaldırarak cebimizde ve çantamızda taşıdığımız anahtar grubunun fazla agarlığını alır ve cep delme dernini ortadan kaldırarak, hayatımızda bize ve kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlar. Sisteme kurulum esnasında tanıştırılmış olan manyetik yetkili kartlar ve manyatik Göstergeç kapı anahtar Sistemi kullanılacak kapıya 10-15 cm yaklaştırıldıktan sonra kapıyı kullanıcısına açacak ve anahtarsız olarak geçiş yapmanızı sağlayacaktır. Sistem aynı şekilde çıkış yönündede kullanım için tasarlanmış olup giriş ve çıkışlarda anahtar kullanma sorununu ortadan kaldırmıştır. Akıllı kilit sistemleri diyede bilinen bu sistemlere ilave olarak kumandalı geçiş sistemi de eklenmiştir. Göstergeç Fiyatları ve kumandalı göstergeç fiyatları için firmamızla iletişim geçebilirsiniz.

Göstergeç sisteminin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın

Hayatı Kolaylaştıran Sistemler

Parmak İzi Okuyuculu Kilit

Hayatı kolaylaştıran sistemler diyede bilinen parmak izli kapı kilit sistemleri giriş ve çıkışlar için sadece yetki verilmiş olan parmak izini tanıyarak sistemin takılmış olduğu kilitleri sizin isteğiniz üzere açar. Ahşap kapı, büro kapısı, çelik kapı, ofis kapıları ve birçok silindirli barele sahip olan kapı kilit sistemlerinin tümüne uygulanabilmektedir.

PİKS - Parmak İzli Kilit Sistemleri GÜVENLİĞİ EN YÜKSEK SEVİYEDE TUTARAK ANAHTAR GÜVENLİK SİSTEMİNE GÖRE KAT KAT ÜSTÜNLÜK SAĞLADIĞI İÇİN GİRİLEBİLMESİ İÇİN ÖZEL YETKİ İSTEYEN KAPILARDA, DAİRELERDE, BÜRO VE OFİS KAPILARINDA VE ARŞİV DEPOLARI İLE KİŞİ GÜVENLİĞİ İSTENİLEN BİNALARDA KULLANILMAKTADIR.

Desi ütopic parmak izli kapı kilit sistemi için detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Kale X10 Uzaktan Kumandalı Kilit

Hayatı kolaylaştıran sistemler diyede bilinen kapı kilit sistemlerinden biride anahtarsız geçişli kumandalı kapı kilitleri kapılarınızı anahtar yerine uzaktan kumanda ile açmanızı sağlar. Akıllı kilit sistemi diyede bilinen Kale x10 Kapı kilitleri ahşap ve çelik kapılarda, silindirli sistem kilitlerin tümünde uygulanır.

Kale x10 uzakdan kumandalı kilit sistemi için fiyat alabilirsiniz.

Proximity Göstergeç Manyetik Anahtar Fiyatları

Göstergeç Fiyatı Alınız

Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Eskişehir Göstergeç Göstergeç Manyetik Anahtar Kumanda

Manyetik Kartlı Manyetik Anahtarlıklı Uzakdan Kumandalı Göstergeç Sistemi

Daima geçiş sağlayan anahtarsız kartlı geçiş göstergeç sistemi, apartman ve binalarda göstergeç anahtarlık ve manyetik kart ile çalışabilmektedir. Göstergeç kapı anahtar Sistemi, akıllı kilit sistemleri diyede bilinen bu sistemlere ilave olarak kumandalı geçiş sistemi de eklenmiştir. Göstergeç Fiyatları ve kumandalı göstergeç fiyatları için firmamızla iletişim geçebilirsiniz.

Göstergeç Sistem Enerji Kaynağı

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + - ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

Toptan ve perakende olarak ürün satışımız vardır. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Göstergeç fiyatları için ve proximity manyetik anahtar ve manyetik kart ihtiyacınız için iletişim telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kale X10 Kumandalı Kapı Kilidi

Kale x10 kumandalı kapı kilidi ahşap ve çelik kapılar için ayrı ölçülerde olmak üzere tüm silindirli kapılarda kullanılabilmektedir. Kumandaları sayesinde kapı kilitlerinizi anahtarsız bir şekilde açmanızı sağlar. Sistemin içinden 2 adet uzakdan kumanda ile birlikde 5 adet bilyalı anahtarı çıkmaktadır. İstenildiği taktirde kumanda yedekleme ve çoğaltma yapılabilmektedir.

Kale x10 serisinin kapılar için tasarladığı uzaktan kumandalı akıllı kilit sisteminde sarı ve saten renklerde kilit seçenekleride mevcuttur.

Eskişehir Göstergeç olarak eskişehirde anahtarcı çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımızla eskişehir geneli ev çilingir, oto çilingir, çelik kapı çilingir ve para kasası açma, acil ve 7-24 anahtarcı çilingir hizmetleri yanında oto anahtarı, elektronik çipli immobilizer yedek anahtar yapımı, oto kumanda kasası oto kumanda kasası ve oto anahtar kapları, garaj, oto, kepenk ve bariyerlerin uzakdan kumandalarını kopyalama, hırsızlık olayları için hırsızın açamadığı sistem escan pro kilit sistemleri ve hırsız alarmları ile ev işyeri alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Eskişehirde kumanda satışı ve kumanda yedekleme işide yapmaktayız. Oto kumandası, garaj kumandası, kepenk kumandaları ve bariyerlerin uzakdan kumandaları, Nice kumanda, Nice smilo kumanda, bft kumanda, scorpion kumanda ve nees kumanda ihtiyacınızda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.